Asteriks Vinyl

1ASTERIKS met inlayVinyl Record PSD MockUpvk

Podium Asteriks vierden zijn 10-jarig bestaan met een plaat! En ik mocht hem ontwerpen. Een hele eer!

Ik kom al jaren bij Asteriks, en was al zeven jaar vrijwilliger (van video-workshops tot posters) bij dit prachtige poppodium, dus dit was iets waar ik geen ‘nee’ tegen kon zeggen. En om eerlijk te zijn: het was geen straf om allemaal geweldige foto’s van meer dan 300 shows te zien, en om van deze dierbare herinneringen een belachelijk grote collage te maken.

Voor de cover mocht ik twee fantastische foto’s gebruiken van Marc de fotograaf en Daphy Roos. Met de toevoeging van een heel treffend ‘gedicht’ (ja, zo zou je het kunnen noemen) van Nicole vd Berg werd het geheel pure nostalgie. Bedankt!

Oh ja, er staat ook muziek op die knalroze plaat! Met opnames van het laatste Asteriks feest in de Blokhuispoort met onder andere Woe Blind Birds, LaJungle, Douwe Dijkstra en de sneue vertoning en The Escalates

5ASTERIKS met inlayVinyl Record PSD MockUpAK